"... nie pracujemy ..."

autor: ina / 15.06.2010Średnia ocena:  
1
2
3
4
5
6
7
(35 głosów )
Oceń:  
1
2
3
4
5
6
7
kiedyś mieli "swoją siedzibę", ale zdemolowały ją dzieciaki' poza czterema ścianami spokojniej' fotele, krzesła, sanki i plastikowa, lekko pęknięta szklaneczka na trzech' rozmowy, dysputy, chwilami karciane rozgrywki, wspomnienia' co pewien czas niekontrolowane rozboje, strupy i braki w uzębieniu' ... problemy z administracją, konfrontacje ze strażą miejską' na wino zawsze mają "... nie wiadomo skąd ..." i tak dzień za dniem'


KomentarzeDodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc komentować.
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook