Jak to działa?

Jak to działa?

Witaj w serwisie Fotomiastikon.pl. Niżej kilka przydatnych informacji:

Rejestracja

Rejestrując się w serwisie fotomiastikon.pl masz możliwość:

- oceniania i komentowania zdjęć w serwisie

- publikowania własnych zdjęć

- udziału w konkursach

Jeżeli tylko przeglądasz, oceniasz komentujesz fotki Twój profil nie jest widoczny na stronie. Stanie się widoczny od momentu opublikowania pierwszego zdjęcia.

Publikowanie zdjęć

W serwisie fotomiastikon.pl możesz publikować zróżnicowane tematycznie zdjęcia z terenu Warszawy – zatytułowane i opatrzone opisem.

Wybrane fotografie mogą być wykorzystane do prezentacji w dużych powiększeniach w Galerii Jabłkowskich, więc minimalne parametry techniczne publikowanych zdjęć to 2000x3000 pxl.

Każde wgrane w serwisie zdjęcie jest weryfikowane. Nie powinno to trwać dłużej niż 12 godzin.

Galeria Jabłkowskich

Wybrane zdjęcia z serwisu prezentowane są w postaci wydruków A0 w Galerii Jabłkowskich (Chmielna 21, w podwórzu). Każdego 1 dnia miesiąca dziesięć najdłużej prezentowanych prac zastępowanych jest 10 nowymi.

Kilka razy w roku w serwisie ogłaszane są  konkursy których efekty prezentowane są w Galerii Jabłkowskich w postaci wystaw. Organizujemy równeiż wystawy tematyczne i autorskie komponowane z prac publikowanych w serwisie. 

Przyłącz się do społecznosci Fotomiastikon.pl!

zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook