AktualnościPokaż sie u Jabłkowskich

Drodzy Fotografowie,
Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Fotograf, który zgłosi do nas projekt/pomysł wystawy, po zakwalifikowaniu materiału, otrzyma od nas możliwość organizacji plenerowej wystawy oraz pomoc merytoryczną w jej organizacji m.in. konsultacja zdjęć, edycja wystawy, opiekę kuratora, pomoc w kontakcie z drukarnią, pomoc w promocji wystawy.

Galeria Jabłkowskich usytuowana w sercu (centrum) Warszawy na Chmielnej 21. Jest to całoroczna galeria na świeżym powietrzu. Powstała na przełomie 2004 i 2005 roku nawiązując do przedwojennych tradycji Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, mieszczącego się nieopodal, przy Brackej 25, w którym regularnie organizowane były przedsięwzięcia Kulturalne i rozrywkowe.

Do tej pory w Galerii odbyło się około 120 wystaw zarówno doświadczonych jak i młodych twórców.
Galeria Jabłkowskich dysponuje ramami do plansz A0, które może udostępnić artyście.
Koszt wydruków leży po stronie autora/autorów.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy
karina.krystosiak@dtbj.pl
Temat maila: "POKAŻ SIE U JABŁKOWSKICH"

Na zgłoszenia czekamy od 1.12.2015 do 30.11.2016 roku.

Galeria Jabłkowskich
Chmielna 21
Warszawa
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook