Profil użytkownika: Agnieszka Kędziorek


Informacje

Średnia ocena2.0
Ilość zdjęć:342
Data urodzenia1986-11-06
O sobieUrodziłam się i mieszkam w Warszawie. Obserwuję otaczające mnie miasto. Lubie spacerować po mieście i zajrzeć w dawno nie odwiedzane miejsca czy też poznawać całkiem nowe przestrzenie. Chodniki prawie wszędzie są podobne do siebie więc patrzę od jakiegoś czasu w górę poszukując punktu zaczepienia na budynkach, na niebie. Poszukuję kolorów w mieście pełnym nagromadzonych napięć, ale nie tych z bilbordów czy reklama lecz tych co sami ludzie wprowadzają do przestrzeni.
Sprzęt fotograficznyPanasonic Lumix DMC-FT1
Strona wwwhttp://goinesblog.tumblr.com/

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook