Profil użytkownika: Afrodykoczy25


Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1984-06-14
O sobieSkup aut Wrocław to usługa, do której dostęp mają wszyscy zainteresowani. Dzięki temu iż konkurencja wzrasta, możemy liczyć przede wszystkim na znacznie bardziej przystępne ceny za posiadane pojazdy. Gdy komuś niezbędny jest skup samochodów Wrocław, z całą pewnością nie powinien mieć najmniejszych kłopotów z wyszukaniem jak najlepszych usług dla siebie. Zdarza się, że skup aut Wrocław skupuje konkretne marki i wtedy można mieć pewność, że proponowana przez nie cena za interesujący ich samochód będzie bardzo atrakcyjna. Skup samochodów we Wrocławiu na pewno zaliczyć trzeba do takich usług, które rozwijają się coraz bardziej prężnie. Jest to skup samochodów Wrocław
Sprzęt fotograficznyFujiFilm FinePix F900EXR

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook