Profil użytkownika: MordatyKosz25


Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1990-04-27
O sobieSkup aut Wrocław to usługa, do której dostęp mają wszyscy zainteresowani. Dzięki temu iż konkurencja rośnie, można liczyć przede wszystkim na znacznie bardziej atrakcyjne ceny za posiadane samochody. Jeżeli komuś niezbędny jest skup samochodów Wrocław, z pewnością nie powinien mieć najmniejszych kłopotów z wyszukaniem jak najlepszych usług dla siebie. Bywa, że skup aut Wrocław preferuje konkretne marki i wówczas można mieć pewność, że proponowana przez nie cena za interesujący ich samochód będzie dość korzystna. Skup samochodów we Wrocławiu z całą pewnością zaliczyć należy do takich usług, które rozwijają się coraz bardziej prężnie. Jest to skup aut Wrocław
Sprzęt fotograficznyCanon PowerShot A2500

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook