Profil użytkownika: bodo7h

bodo7h

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1971-10-14
O sobieNie wiesz, co uczynić z pustym {tonerem lub pustym pojemnikiem po tuszu|pojemnikiem po tonerze czy tuszu) z urządzeń drukjących? Nie wyrzucaj go - to niebezpieczne dla środowiska i bez wątpliwości negatywnie wpływa na twój portfel. Mądrzejszym wyjściem jest skup tuszy i tonerów, który prowadzi znaleziona przeze mnie firma. Chętnie przyjmą od Ciebie zużyte materiały eksploatacyjne z drukarek, aby móc poddać je recyklingowi. Skorzystaj już dzisiaj z okazji i wybierz firmę, która prócz utylizacji zużytych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, oferuje dodatkowo wiele innych dodatków, jak materiały eksploatacyjne, drukarki 3d i artykuły biurowe. Przekonaj się sam, wystarczy wejść na ich stronę. http://ekoswiat.eu
Sprzęt fotograficznyCanon PowerShot SX270 HS

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook