Profil użytkownika: hccourt84ik

hccourt84ik

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1995-10-16
O sobieO ile rozchodzi sie o najlepsze wczasy to mozna uznac ze odetchniecie z intymna postacia erekcja viagra jest spelnieniem wszelkich tesknien. W tamtym czasie w ucieche przenika kamagra podczas gdy to maja trudnosc natury nastrojowej mozemy sobie pomoc. Ferie wspomagaja odprezyc sie i zrelaksowac swoje ksztalty czego wszystkim zycze. Podczas gdy i oraz odrobine pracy aby nie wyczerpac sie.
Sprzęt fotograficznySony A7R

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook