Profil użytkownika: aniag1t6

aniag1t6

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1995-05-25
O sobieDo każdej drukarki są nam potrzebne odpowiedniej jakości tonery. W tym celu warto jest poszukać sprawdzony sklep internetowy, w którym to dodatkowo eksploatacja kształtuje się w bardzo atrakcyjnej cenie. Przez co użytkowanie drukarki jest dla nas lżejszym obciążeniem finansowym. Co więcej bardzo opłacalnie, jest dla nas jeśli pojawiają się zamienniki oryginalnych tonerów czy tuszy. Dostępnych jest dużo producentów takich tuszy, którzy dbają o jakość ich produktów. www.igalo24.pl
Sprzęt fotograficznyPentax GR

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook