Profil użytkownika: onink8

onink8

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1989-12-19
O sobieW biurach prócz odpowiedniego zaplecza technicznego, indywidualnego sprzętu i projektorów potrzebne są również artykuły} proste i wydawałoby się zupełnie niepozorne. To zaiste rozmaite artykuły biurowe. O ile na co dzień ich nie zauważamy, o tyle nasza firma nie byłoby w stanie funkcjonować normalnie bez takich produktów. Towary takie, to nie tylko akcesoria do pisania czy papier, ale także tablice do pisania informacji i wszystko to, co w biurze koniecznie musi się znajdować. Bez tego typu prostego wyposażenia żadne biuro nie mogłaby normalnie funkcjonować, a praca w nim byłaby nadzwyczaj mocno utrudniona. Artykuły takie nie są za bardzo drogie i kompleksowe wyposażenie nawet nadzwyczaj dużego biura, nie powinno nam przysporzyć dużego problemu, jeżeli chodzi o finanse. www.dobiura.net
Sprzęt fotograficznyNikon Coolpix S6500

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook