Profil użytkownika: onink8

onink8

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1989-12-19
O sobieW biurach prócz odpowiedniego zaplecza technicznego, indywidualnego sprzętu i projektorów potrzebne są również artykuły} proste i wydawałoby się zupełnie niepozorne. To zaiste rozmaite artykuły biurowe. O ile na co dzień ich nie zauważamy, o tyle nasza firma nie byłoby w stanie funkcjonować normalnie bez takich produktów. Towary takie, to nie tylko akcesoria do pisania czy papier, ale także tablice do pisania informacji i wszystko to, co w biurze koniecznie musi się znajdować. Bez tego typu prostego wyposażenia żadne biuro nie mogłaby normalnie funkcjonować, a praca w nim byłaby nadzwyczaj mocno utrudniona. Artykuły takie nie są za bardzo drogie i kompleksowe wyposażenie nawet nadzwyczaj dużego biura, nie powinno nam przysporzyć dużego problemu, jeżeli chodzi o finanse. www.dobiura.net
Sprzęt fotograficznyNikon Coolpix S6500

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.
Wystawa "Warszawa jest klawa"
11/05/2015
Z okazji 5 urodzin Projektu Fotomiastikon zapraszamy na jubileuszową wystawę zdjęć ilustrujących temat "Warszawa Jest klawa" Wystawę będzie można obejrzeć od 16/05/2015 - 31/08/2015 w otwartej plenerowej Galerii Jabłkowskich, na dziedzińcu kamienicy przy ul. Chmielnej 21.

Fotomiastikon on Facebook