Profil użytkownika: dup6h7

dup6h7

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1995-03-21
O sobieDrukarki atramentowe to idealne rozwiązanie dla odbiorców domowych. Są one małe, lekkie i wykorzystują tusze, dzięki czemu drukowane zdjęcia czy obrazy będą miały świetną jakość. W tej kwestii urządzenia atramentowe prowadzą bezapelacyjnie, rozwój technologiczny dodatkowo sprawił, że prędkość ich pracy jest o wiele lepsza aniżeli parę lat temu. Producenci prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach, aby kontrahent wybrał ich produkt. Dlatego na rynku dostępne są od jakiegoś czasu zasobniki z tuszem, gdzie głowica umieszczona jest w drukarce, oraz pełno wartościowe wkłady wraz z głowicą. Dodatkowo każdy model ma teraz 2 pojemności, tak aby kupujący miał możliwość wybrać, co jest dla niego bardziej korzystne. Nowe urządzenia drukujące to bardzo proste maszyny, które samoczynnie się instalują, a ich obsługa jest wyjątkowo prosta. Używać drukarkę zdoła dosłownie każdy, kto posiada komputer, laptopa, smartfon, czy tablet. Nowe modele albowiem korzystają z sieci bezprzewodowej, a także bluetooth. www.igalo.pl
Sprzęt fotograficznyNikon 1 S1

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.
Wystawa "Warszawa jest klawa"
11/05/2015
Z okazji 5 urodzin Projektu Fotomiastikon zapraszamy na jubileuszową wystawę zdjęć ilustrujących temat "Warszawa Jest klawa" Wystawę będzie można obejrzeć od 16/05/2015 - 31/08/2015 w otwartej plenerowej Galerii Jabłkowskich, na dziedzińcu kamienicy przy ul. Chmielnej 21.

Fotomiastikon on Facebook