Profil użytkownika: genel9

genel9

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1972-12-26
O sobieJak troszczyć się o naszą ziemię a dodatkowo zyskiwać na tym? otóż jest parę sposobów, jednym z nich jest zbieranie zużytych pojemników z drukarek a następnie sprzedaż w odpowiednich punktach jak na przykład tutaj: www.ekoswiat.eu . Powinno się ochraniać środowisko naturalne, dlatego że co roku nasza ziemia zarzucana jest śmieciami. Masa z tych odpadów idzie jednak poddać recyklingowi, lecz brak informacji jest powodem, że lądują one na śmietniku. Obecna technika umożliwia recykling prawie wszystkich odpadów, czy to guma, szkło, metal, aluminium, materiały eksploatacyjne z drukarek, wszystko to wartościowe materiały, które da się ponownie wykorzystać. Jeżeli nasza pomoc może dodatkowo zostać wynagrodzona to stoi na przeszkodzie by nie stać się częścią naprawy świata?
Sprzęt fotograficznyExilim EX-N5 / EX-N50

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook