Profil użytkownika: genel9

genel9

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1972-12-26
O sobieJak troszczyć się o naszą ziemię a dodatkowo zyskiwać na tym? otóż jest parę sposobów, jednym z nich jest zbieranie zużytych pojemników z drukarek a następnie sprzedaż w odpowiednich punktach jak na przykład tutaj: www.ekoswiat.eu . Powinno się ochraniać środowisko naturalne, dlatego że co roku nasza ziemia zarzucana jest śmieciami. Masa z tych odpadów idzie jednak poddać recyklingowi, lecz brak informacji jest powodem, że lądują one na śmietniku. Obecna technika umożliwia recykling prawie wszystkich odpadów, czy to guma, szkło, metal, aluminium, materiały eksploatacyjne z drukarek, wszystko to wartościowe materiały, które da się ponownie wykorzystać. Jeżeli nasza pomoc może dodatkowo zostać wynagrodzona to stoi na przeszkodzie by nie stać się częścią naprawy świata?
Sprzęt fotograficznyExilim EX-N5 / EX-N50

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.
Wystawa "Warszawa jest klawa"
11/05/2015
Z okazji 5 urodzin Projektu Fotomiastikon zapraszamy na jubileuszową wystawę zdjęć ilustrujących temat "Warszawa Jest klawa" Wystawę będzie można obejrzeć od 16/05/2015 - 31/08/2015 w otwartej plenerowej Galerii Jabłkowskich, na dziedzińcu kamienicy przy ul. Chmielnej 21.

Fotomiastikon on Facebook