Profil użytkownika: delakr4


Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1980-03-27
O sobieDruk 3D to w tej chwili jedna z najszybciej rozwijających się specjalizacji na świecie. Dzięki tej technologi ludzie zyskali masę nowych zdolność, drukarki 3D znalazły bowiem zastosowanie w każdej firmie. Począwszy od nowatorskich wynalazków w medycynie, stomatologii przez ułatwioną prace przy projektach, po zwyczajne udogodnienia choćby w firmach reklamowych. Drukarki 3D bardzo radośnie zostały przyjęte także w domach. Jest sporo modeli przeznaczonych na rynek handlowy, tanie masowe zestawy, idealnie nadają się w rozrywce, czy nauce. Co chwilę świat obiegają wiadomości o kolejnych prototypach i wynalazkach związanych z drukarkami 3D. Jeszcze kilka lat temu, głównym filamentem do druku było specyficzne tworzywo PLA, ABS, aktualnie ulepszone drukarki potrafią współpracować z metalami, żywicą czy jedzeniem. Zapraszam do strony gdzie znajduje się wiele ciekawostek ze świata drukarek 3D. www.printers3d.pl
Sprzęt fotograficznyNikon 1 AW1

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.
Wystawa "Warszawa jest klawa"
11/05/2015
Z okazji 5 urodzin Projektu Fotomiastikon zapraszamy na jubileuszową wystawę zdjęć ilustrujących temat "Warszawa Jest klawa" Wystawę będzie można obejrzeć od 16/05/2015 - 31/08/2015 w otwartej plenerowej Galerii Jabłkowskich, na dziedzińcu kamienicy przy ul. Chmielnej 21.

Fotomiastikon on Facebook