Profil użytkownika: baniun9


Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1992-09-18
O sobieWielu osobom nie powiązanym z branżą może się wydawać, że branża artykułów biurowych jest dość mała. Tymczasem w skład niej wkracza rzeczywiście potężna liczba produktów, które nie ograniczają się tylko do papieru czy długopisów. Wśród artykułów biurowych mniejszego, biurkowego formatu, można odszukać między innymi takie artykuły jak: teczki, pisaki, zszywacze, kalki oraz faktycznie wiele przyrządów wykorzystywanych sporadycznie, ale bardzo potrzebnych i pożytecznych. Bez wątpienia materiały biurowe to wszelkiego rodzaju materiały papierowe, które są istotnym produktem biurowym. Bezustannie jednakże biura potrzebują również taśmy samoklejącej, przekładek, aktówek i innych produktów. Tak naprawdę obserwując jak obszerna jest gama produktów oferowanych przez producentów i dystrybutorów artykułów biurowych, można dwa razy zastanowić się nad sceptyczną uwagą w stosunku do sekretarki, która musi jednakże płynnie poruszać się w tej tematyce. www.biuro24.net
Sprzęt fotograficznyFujiFilm FinePix S6600 / S6700 / S6800

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.
Wystawa "Warszawa jest klawa"
11/05/2015
Z okazji 5 urodzin Projektu Fotomiastikon zapraszamy na jubileuszową wystawę zdjęć ilustrujących temat "Warszawa Jest klawa" Wystawę będzie można obejrzeć od 16/05/2015 - 31/08/2015 w otwartej plenerowej Galerii Jabłkowskich, na dziedzińcu kamienicy przy ul. Chmielnej 21.

Fotomiastikon on Facebook