Profil użytkownika: berekd1


Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1973-03-23
O sobieDrukarki atramentowe to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników domowych. Są one małych rozmiarów, lekkie i korzystają z tuszy, dzięki czemu drukowane fotki czy obrazy będą miały najlepszą jakość. W tej kwestii drukarki atramentowe prowadzą bezapelacyjnie, technologia dodatkowo sprawiła, że szybkość ich druku jest o wiele lepsza aniżeli kilka lat temu. Producenci prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach, aby kontrahent wybrał ich produkt. Skutkiem tego na rynku dostępne są od pewnego czasu pojemniki z tuszem, gdzie głowica umieszczona jest w drukarce, a także pełno wartościowe wkłady wraz z głowicą. Dodatkowo każdy wkład teraz ma 2 wydajności, tak by nabywca miał możliwość wybrać, która opcja jest dla niego lepsza. Nowe drukarki atramentowe to bardzo proste maszyny, które same automatycznie się instalują, a ich obsługa jest wyjątkowo łatwa. Korzystać z drukarki może dosłownie każdy, kto ma komputer, notebooka, Ipod, czy tablet. Nowe modele albowiem wykorzystują sieć bezprzewodową, oraz bluetooth. www.igalo24.pl
Sprzęt fotograficznySony NEX-5T

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook