Profil użytkownika: wazodg2

wazodg2

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1985-06-22
O sobieDo każdej drukarki są nam potrzebne dobrej jakości tusze. Dlatego dobrze jest poszukać sprawdzony sklep internetowy, w którym to na dodatek tusze i tonery kształtuje się w niskiej cenie. Na skutek tego użytkowanie drukarki staje się dla nas coraz bardziej oszczędne. Co więcej bardzo opłacalnie, jest dla nas jeśli pojawiają się zamienniki oryginalnych wkładów drukujących. Dostępnych jest wielu producentów takich tuszy, którzy dbają o jakość ich towarów. www.tonerytuszedrukarki.pl
Sprzęt fotograficznyNikon Coolpix L28

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook