Profil użytkownika: delo3q2


Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1993-12-24
O sobieJak troszczyć się o środowisko i zarabiać na tym? otóż jest parę metod, jedną z nich jest zbieranie pustych tonerów i tuszy z urządzeń drukujących i sprzedaż w odpowiednich punktach takich jak ten: http://www.puste.info . Wskazane jest dbać o środowisko naturalne, ponieważ z każdym miesiącem nasza ziemia zasypywana jest odpadami. Masa z tych odpadów da się jednak poddać recyklingowi, jednakże brak informacji jest powodem, że lądują one na śmietniku. Obecna technika umożliwia recykling prawie wszystkich odpadów, czy to guma, makulatura, miedź, aluminium, materiały eksploatacyjne z urządzeń drukujących, wszystko to wartościowe materiały, które da się drugi raz użyć. Jeżeli nasza pomoc może na dodatek zostać wynagrodzona to dlaczego nie dołożyć naszego małego aczkolwiek jak ważnego wkładu?
Sprzęt fotograficznyCanon IXUS 140

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook