Profil użytkownika: miro9t7

miro9t7

Informacje

Średnia ocena0.0
Ilość zdjęć:0
Data urodzenia1980-01-20
O sobieDruk 3D to aktualnie jedna z nielicznych tak szybko rozwijających się specjalizacji na świecie. Z powodu tej technologi ludzkość zyskała masę nowych możliwości, drukarki 3D odnalazły bowiem wykorzystanie w dowolnej fabryce. Począwszy od nowoczesnych wynalazków w medycynie, motoryzacji poprzez ułatwioną prace przy projektach, po zwyczajne usprawnienia chociażby w instytucjach reklamowych. Drukarki 3D bardzo sympatycznie zostały przyjęte również w gospodarstwach domowych. Jest sporo modeli oddanych na rynek komercyjny, tanie masowe zestawy, idealnie nadają się w rozrywce, czy edukacji. Co chwilę świat obiegają informację o nowych prototypach i wymysłach powiązanych z drukarkami 3D. Jeszcze parę lat temu, głównym filamentem do druku było specyficzne tworzywo PLA, ABS, aktualnie udoskonalone drukarki potrafią współpracować z metalami, żywicą czy sylikonem. Wejdźcie na stronę gdzie znajduje się wiele nowinek ze świata drukarek 3D. www.printers3d.pl
Sprzęt fotograficznyOlympus Pen E-P5

Ostatnie zdjęcia

Zobacz wszystkie
zgłoś zdjęcie


AKTUALNOŚCI

Wystawa (nie)codzienne kolektywu flanersi
24/09/2016
Flanersi to nowy kolektyw fotografów ulicznych, w skład którego wchodzą: Joanna Grochala, Karina Krystosiak, Justyna Zawadzka oraz Michał Czarnecki. Serdecznie zapraszamy do Galerii Jabłkowskich w Warszawie w podwórzu kamienicy przy Chmielnej 21, na pierwszą wystawę kolektywu pt. (nie)codzienne.
Pokaż sie u Jabłkowskich
01/12/2015
Drodzy Fotografowie, Z uwagi na wciąż rosnące zainteresowanie fotografią, chcielibyśmy udostępnić nasza Galerię artystom, którzy pragną zaprezentować swoje prace.
Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich!
11/05/2015
Zapraszamy na tegoroczną Noc Muzeów! Na plenerowe Kino pod Minogą zapraszają Stowarzyszenie Gwara Warszawska i Galeria Jabłkowskich. Podczas wieczoru wiele atrakcji.

Fotomiastikon on Facebook